Chic behang - Confetti
Staat: Nieuw product
Ferm Living
Speciaal voor haar tiende verjaardag bracht Ferm Living in 2016 behangpapier uit met net dat tikkeltje meer.
DIT PRODUCT IS OP BESTELLING EN HEEFT EEN LANGERE LEVERTIJD.
Type | Behangpapier |
Kleur | Meerkleurig |
Speciaal voor haar tiende verjaardag bracht Ferm Living in 2016 behangpapier uit met net dat tikkeltje meer. Met een subtiele, gouden touch tovert het Confetti behang een vleugje magie in de kamer. Het behang komt in vier verschillende uitvoeringen en past zowel in de hal, woon- als slaapkamer. Een rol is 0.53m breed en bevat 10m behang.
Makkelijk schoon te vegen met een vochtige doek en goed bestand tegen licht. Het behang is lekker dik, niet geweven en WallSmart.
Opgelet: Het behang kan niet worden geretourneerd omwille van de aard van het product. Twijfel je? Contacteer ons op welcome@kleinezebra.com voor een betalend sample aan €2/stuk. Het behang is enkel te verkrijgen op bestelling en heeft een levertijd van minimum 3 weken.
Bekijk hieronder het filmpje met handige tips & tricks:
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
53 | 1000 | 0 | 2 |
- Door Anonymous A.
- de 30/04/2019