Mooie make-up set - Jungle

Kinder schminkset met gloss, oogschaduw, nagellak en haarglitter

Staat: Nieuw product

Souza for Kids

PHA577

Souza kindermake-up & nagellak (26)

Met deze kinder make-up setje steelt jouw kleine kapoen vast en zeker de show! In dit setje zit alles om de ogen, lippen, nagels en haar te doen stralen.

Perfect om je mini diva stijlvol op te maken voor elk feest.

9,95 €

Zet op mijn verlanglijstje

product referentie : 105606

TypeKindermake-up
Leeftijdvanaf 3 jaar

Complete make up set Jungle uit de collectie van Souza for Kids. In deze set kinderschmink zit alles wat je kleine make up artist nodig heeft om zichzelf, mama of een vriendje op te maken.

Inhoud: 1 lipgloss, 1 doosje oogschaduw met 3 kleuren, 1 fles nagellak op waterbasis, 1 zakje haarglitter
Leeftijd: vanaf 3 jaar

_

Souza for Kids beschikt over een bijzonder uitgebreide collectie verkleedkostuums en accessoires die kinderen laat stralen. Met veel fantasie zorgen zij ervoor dat elke verkleedpartij een feestje wordt en dat dromen tot leven komen.

Breedte verpakking (cm)Hoogte verpakking (cm)Diepte verpakking (cm)Gewicht verpakking (kg)
9203.50.1
Souza for Kids - Het merk als je zoekt naar unieke verkleedkledij dat keer op keer gebruikt kan worden! Sinds 1998 maakt Souza for Kids kwalitatieve verkleedkleding en accessoires voor kinderen. De verkleedcollectie en de prachtige bijpassende accessoires stimuleren kinderen in hun fantasie en rollenspel. De trendy sieraden voor meisjes en jongens zijn altijd 'net iets anders' en razend populair.Prachtige verkleedcollectie voor fantasierijke kidsDe collectie richt zich op kinderen van 2 tot 9 jaar. Kinderen kunnen de verkleedkleding zelf aantrekken en de stoffen zijn grotendeels gemaakt van 100% katoen en dus goed wasbaar. Door het vermijden van koorden en knoopsluitingen, en in plaats daarvan elastische en klittebandsluitingen te gebruiken, wordt aan de veiligheid van het kind gedacht.
Collectie Souza kindermake-up & nagellak
Inspiratie en stories