Hello Hossy maakt de mooiste, knapste, meest funky petten voor hippe kinderen. De collectie wordt gemaakt door het Franse koppel Murielle & Ludovic, hun desgins moeten niet onder doen voor petten voor mama en papa. De trendy kleuren en coole details maken van deze petjes een hip modeaccessoire voor knappe kapoenen en een echte must-have om hun outfit af te maken.
Bij Hello Hossy is de eerste pet van het kind een statement, de designs zijn beschikbaar vanaf 9 maanden. Ze zijn leuk om dragen, lente, zomer, herfst, winter ... kortom heel het jaar lang.
Play&Go
Hello Hossy
- NieuwHello Hossy - Cool cream Muts
Gebreide muts uit 100% biokatoen in beige kleuren
Hello HossyProduct beschikbaar met verschillende optiesUitverkocht - NieuwHello Hossy mama pet - Mini Duck BlueHello HossyProduct beschikbaar met verschillende optiesUitverkocht
- NieuwHello Hossy papa pet - LamaHello HossyOp voorraad
- NieuwHello Hossy mama pet - VanHello HossyProduct beschikbaar met verschillende optiesUitverkocht
- NieuwHello Hossy mama pet - Mini KhakiHello HossyProduct beschikbaar met verschillende optiesUitverkocht
string(8) "category"