
Souza for Kids - Diadeem Yrsa - bloemen - rood
Rode tiara met 2 tullen bloemen en parels
Staat: Nieuw product
Souza for Kids Souza for Kids
PHA1327
Een mooie haarband hoort bij je verkleedjurk, het maakt je outfit en look eens zo mooi. Het enige dat je nog moet doen is jouw favoriet kiezen uit onze unieke collectie.
Is deze felrode bloemenband jouw nieuwe favoriet?
product referentie : 106493
Type | Haarbanden |
Kleur | Rood |
Deze Rode Yrsa diadeem van SOUZA FOR KIDS is fijn om te dragen als verkleedaccessoire op een prinsessenjurk maar ook perfect geschikt - én hip - op je dagdagelijkse outfit.
_
De Souza! verkleedaccessoires voor jongens en meisjes zijn er om de knappe outfits en verkleedkledij compleet te maken. Zo wordt verkleden pas echt een heerlijk feestje.
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0.111 |
Souza for Kids - Het merk als je zoekt naar unieke verkleedkledij dat keer op keer gebruikt kan worden! Sinds 1998 maakt Souza for Kids kwalitatieve verkleedkleding en accessoires voor kinderen. De verkleedcollectie en de prachtige bijpassende accessoires stimuleren kinderen in hun fantasie en rollenspel. De trendy sieraden voor meisjes en jongens zijn altijd 'net iets anders' en razend populair.Prachtige verkleedcollectie voor fantasierijke kidsDe collectie richt zich op kinderen van 2 tot 9 jaar. Kinderen kunnen de verkleedkleding zelf aantrekken en de stoffen zijn grotendeels gemaakt van 100% katoen en dus goed wasbaar. Door het vermijden van koorden en knoopsluitingen, en in plaats daarvan elastische en klittebandsluitingen te gebruiken, wordt aan de veiligheid van het kind gedacht.