Beddengoed voor poppen - Wolk

Dromerig poppenaccessoire om met je pop te spelen

Staat: Nieuw product

FABELAB

KZP199

Fabelab Rainbow Valley (9)

Dit dromerig beddengoed is ideaal voor voor je favoriet popje lekker te slapen te leggen. Bovendien houdt het hen warm en zorgt het voor een gezellige sfeer in het poppenbedje.

Het Wolk beddengoed van Fabelab bestaat ui 2 delen: een zachte witte wolk als hoofdkussen en een babyblauw dekbed. Past perfect in een zelfgemaakt of zelfgekocht poppenbedje maar ook in het rieten poppenmandje van Fabelab zelf.

18,00 €

Zet op mijn verlanglijstje

product referentie : FBL-1906010021

TypePoppenaccessoires
KleurBlauw
Korting- 40 %

Organisch katoenen Wolk beddengoed voor poppen van Fabelab. Een dromerig mooi geschenk voor elke poppenouder.

Materiaal: organisch katoen met GOTS label - polyester vulling

Afmetingen kussentje:19 x 13 cm - dekentje: 30 x 23 cm

Wasadvies: wassen op 30°C - alleen in de droger op lage temperatuur - strijken op normale stand - niet bleken

Het Scandinavische FABELAB vindt inspiratie in kleine dromers & avonturiers, ze gaan mee in de dromen van alle kindjes en vullen hun omgeving met speelse, unieke producten om mee te knuffelen, te spelen, van te houden en elke dag te gebruiken. Want de spulletjes van het Deense merk zijn stuk voor stuk super functioneel en stuk voor stuk gemaakt met liefde!

 

Breedte verpakking (cm)Hoogte verpakking (cm)Diepte verpakking (cm)Gewicht verpakking (kg)
233020.1
FABELAB - Een creatief laboratorium waar fictie heerst en unieke producten voor alledag ontstaan... dat is FABELAB! In 2012 werd het opgericht door Michaela Weisskirchner-Barfod, architect en moeder van twee meiden. Het begon allemaal met een multifunctioneel play-fold deken dat ook kan dienen als nestje of knuffel. Nu is FABELAB uitgegroeid tot een vernieuwend designlabel uit Kopenhagen. De collectie is uniek en verbeeldingsvol, zo kunnen kids bij elk item een eigen verhaal verzinnen. Multifunctionele kinder accessoires en speelgoed Michaela laat zich inspireren door zowel haar werk als haar kinderen. Met haar architecturale en scenografische achtergrond combineert ze ruimtelijke vormgeving en vertelkunst in multifunctionele en inspirerende producten voor kids . In de praktijk zijn dat dekbedovertrekken die plots functioneren als kostuum of beddengoed dat je eenvoudig kan opvouwen en meenemen op logement. Succes verzekerd! Rainbow Valley Collection Zoals de naam van de collectie het al zegt, bevat deze collectie wondermooie spulletjes in de kleuren van de regenboog. Elke stuk is vervaardigd uit puur en ongebleekt organisch katoen en voegt een warm sfeer toe in huis. De Rainbow Valley collectie  doet kinderen dromen en genieten van ongekende magie. Dragon Mountain Collection Deze stoere collectie Dragon Mountain  is voor de echte mini ridders en draakjes. Van zachte popjes en knuffels tot coole drakenvleugels en ridderzwaarden. Een super toffe collectie om te ontdekken en de fantasie helemaal te laten gaan! Enchanted Forest Collection Welkom in de Enchanted Forest  van FABELAB! In deze collectie kom je sprookjesachtige figuren uit het bos tegen zoals een knuffel vosje of paddestoel kussen. Stuk voor stuk in prachtige boskleuren. Lucky Ocean Collection Laat je meeslepen door de magische golven van deze prachtige Lucky Ocean Collectie ! Deze FABELAB-collectie zit vol met zeedier knuffels en speelgoed, zachte lakens en doeken, en andere prachtige accessoires. Deze spulletjes in wondermooie blauwtinten brengen je helemaal in strandsfeer!
Collectie Fabelab Rainbow Valley
Inspiratie en stories