Kleine rugzak - Mr. Lion

Katoenen kleutertasje met stoere leeuwensnoet en manen

Staat: Nieuw product

Trixie

TRX015

Naar de kleuterklas met Trixie (104)

Trekken we erop uit? Met deze schattige Trixie leeuwen rugzak doe je het in stijl!

Deze schattige kleuterrugzak is er in 10 verschillende karakters en is helemaal gemaakt op maat van kleintjes. Ideaal voor een dagje weg, een dagje school, kamp of crèche. Welk diertje wordt jouw beste vriendje? Deze leeuw of ...?

37,95 €

Zet op mijn verlanglijstje

product referentie : 86-213

TypeRugzakken
KleurGeel
DiertjesLeeuw

Kleine rugzak voor grootse avonturen: Mr. Lion van Trixie is één van de 10 vriendjes om elke dag mee naar school, de opvang of tijdens de vakantie mee op kamp te nemen. Dit is een kleine kleuterrugzak van uitstekende kwaliteit en tegelijk een lichtgewicht. Het sluit met een touwtje dat je kan aantrekken, heeft verstelbare schouderbanden en een stevig handvat zodat je de peutertas ook aan de hand kan dragen.

Materiaal: 100% katoen, afgewerkt met een waterafparelende laag.

Afmetingen: 37 x 32 cm

Wasadvies: wassen op max 30°C - geen droogkuis - geen droogtrommel - geen bleekmiddel - niet strijken

Breedte verpakking (cm)Hoogte verpakking (cm)Diepte verpakking (cm)Gewicht verpakking (kg)
0000
Trixie is een fris en jong merk voor de allerkleinsten tot de flinke kleuters en net iets ouder. Al hun producten zijn met grote zorg ­ontworpen met originele, kleurrijke prints en fijne materialen, zonder schadelijke stoffen en vervaardigd uit uiterst zacht biokatoen. Dit Belgisch merk is zeker het ontdekken waard!Fantasierijke collecties voor baby’s tot tienersBij Trixie vind je alle basisbenodigdheden en decoratie voor een prachtige kinderkamer. Ook voor de badkamer en speelkamer heeft Trixie de juiste accessoires in huis. De collecties gaan van echte eyecatchers met felle kleuren en levendige prints, tot collecties met zachtere kleuren en subtielere prints.Mooie kinderproducten met respect voor het milieuTrixies producten moeten niet enkel mooi zijn, maar moeten ook lief zijn voor onze planeet . Daarom kiezen zij steeds voor de stof- en productiekwaliteit en maken ze steeds hun producten van biologisch katoen .
Collectie Naar de kleuterklas met Trixie
Inspiratie en stories