
Omkeerbaar bandana slabbetje - Desert flower
Staat: Nieuw product
Pigeon Pigeon
BBP310
Praktisch en mooi! Dit omkeerbaar bandana slabje uit eco-katoen valt op door de leuke print en stijlvolle kleurtjes. Je kan het langs 2 kanten dragen en dus afwisselen tussen de desert flowers of streepjes.
Met dit kwijlslabbetje hou je de kleedjes van je hartendief droog als tandjes doorkomen. Een praktische babymusthave die ook mooi staat.
product referentie : OFK-BIBPRINT DEFL
Type | Slabbetjes |
Prints | Goat |
Korting | - 40 % |
Handige dubbelzijdige zeverslab is voorzien van een mooie Desert Flower print aan de ene zijde en streepjes aan de andere zijde. Dankzij het dubbele jersey katoen is het extra absorberend, verkrijgbaar in verschillende prints en kleuren zodat er altijd wel eentje bij je past.
Fijn weetje: Bijpassende pyjama, babymutsje en dekentje is apart verkrijgbaar.
Afmetingen: 0 tot ongeveer 12 maanden
Materiaal: 100% organisch jersey katoen - 2 lagen
_
Deze zomercollectie van Pigeon blinkt uit in kleur: denk warme mediterrane zon, prachtige patronen en kleurrijke stoffen. Dit zijn de inspiratiebronnen en komen terug in omslag pyjama's, dekentjes en bijpassende mutsjes en slapjes. Ideaal om je kleintje te omringen met mooi en zachte spulletjes.
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0.111 |