Oorbellen Harper - 3 paar

Drie paar blauwe kinderoorbellen

Staat: Nieuw product

Souza for Kids

PHA799

Mini cadeautjes, maxi pret! (281)

Als mocht kiezen welk paar oorbellen zou jij dan eerst dragen?

De blauwe parels, de uiltjes of fonkelende steentjes? Moeilijk kiezen, maar zo kan je wel van tijd tot tijd afwisselen en dat vindt iedereen wel eens leuk.

5,25 €

3,15 €

Zet op mijn verlanglijstje

product referentie : 106065

TypeOorclips & oorstickers
KleurBlauw

Set van 3 paar oorbellen Harper uit de collectie van SOUZA FOR KIDS. Deze kinder oorbelletjes zijn nikkel- en loodvrij. Perfect geschenkje voor een verjaardag of verkleedfeestje.

Leeftijd: vanaf 4 jaar

_

Souza for Kids beschikt over een bijzonder uitgebreide collectie verkleedkostuums en accessoires die kinderen laat stralen. Met veel fantasie zorgen zij ervoor dat elke verkleedpartij een feestje wordt en dat dromen tot leven komen.

Breedte verpakking (cm)Hoogte verpakking (cm)Diepte verpakking (cm)Gewicht verpakking (kg)
2970.006
Souza for Kids - Het merk als je zoekt naar unieke verkleedkledij dat keer op keer gebruikt kan worden! Sinds 1998 maakt Souza for Kids kwalitatieve verkleedkleding en accessoires voor kinderen. De verkleedcollectie en de prachtige bijpassende accessoires stimuleren kinderen in hun fantasie en rollenspel. De trendy sieraden voor meisjes en jongens zijn altijd 'net iets anders' en razend populair.Prachtige verkleedcollectie voor fantasierijke kidsDe collectie richt zich op kinderen van 2 tot 9 jaar. Kinderen kunnen de verkleedkleding zelf aantrekken en de stoffen zijn grotendeels gemaakt van 100% katoen en dus goed wasbaar. Door het vermijden van koorden en knoopsluitingen, en in plaats daarvan elastische en klittebandsluitingen te gebruiken, wordt aan de veiligheid van het kind gedacht.
Collectie Mini cadeautjes, maxi pret!
Inspiratie en stories