Zalige set van 2 Andrea slabbetjes - Rose
Staat: Nieuw product
Liewood
LWD581
Morsen mag! Deze super toffe set van 2 slabbetjes in tetra en terry stof - beide uit bio katoen - is hip en handig tegelijk. Staat je kleintje vast prachtig, ook leuk voor op de geboortelijst of om te geven als hip en tegelijk functioneel kraamgeschenk.
product referentie : LW12753 2100 *
Collectie | Andrea |
Type | Slabbetjes |
Prints | Rose |
Kleur | Roze |
Zachte set van 2 Andrea slabbetjes in rose, ook ideaal als 'zeverslabje' bij doorkomende tandjes of voor hip papjes op te drinken zonder de kleedjes vuil te maken. Ook verkrijgbaar in andere knappe Liewood kleuren. Sluit makkelijk achteraan de nek met een drukknoopje.
Materiaal: tetra + terry katoen, 100% bio katoen
Afmetingen: 37 x 18 cm
Volg de aanbevolen zorginstructies. Wassen is belastend voor het milieu en we raden je aan om je LIEWOOD-product voorzichtig te behandelen. De biologische stof en kleurstoffen die worden gebruikt tijdens de productie van het product blijven langer mooi als ze worden gewassen op lage temperaturen, wat ook middelen zoals water en zeep zal besparen.
Wasvoorschriften: in de machine wassen op 40 graden • Niet bleken • Strijken op medium stand • Niet stomen • Wassen met vergelijkbare kleuren • Maximale 5% krimpen • Niet in de droger
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
37 | 1 | 18 | 0.05 |
Aan tafel met Liewood