Deken wieg Bliss knit - Teddy nougat - 75 x 100 cm
Licht crèmekleurig babydeken om lekker onder te snoozen
Staat: Nieuw product
Jollein Jollein
JOL085
JOLLEIN makes naptime better (100)
Met deze zachte gebreide deken voor de wieg of kinderwagen weet jij zeker dat jouw kleintje heerlijk warm kan slapen. Ook super handig als wikkeldeken, op de bank of voor onderweg.
Een tijdloze musthave om een hele babytijd te gebruiken en nog lang daarna te koesteren.
product referentie : 517-511-65352
Collectie | Sleeping |
Type | Dekentjes |
Prints | Pure knit |
Kleur | Crème |
Vind jij het lastig om een juiste deken te vinden voor jouw baby? Deze gebreide wiegdekentje Nougat is een fijne basic met een TOG waarde van 1.0. Met deze deken weet jij zeker dat jouw kleintje heerlijk warm kan slapen. Een gebreide deken kun je goed combineren met een lakentje, zo kun je het bedje op een veilige manier opmaken. Dit dekentje is niet alleen fijn in het bedje, maar ook super handig om mee te nemen voor onderweg of om lekker met je baby te knuffelen op de bank.
Je kunt kiezen uit nougat, caramel en warm grijs. En wil je de deken extra warm en luxe? Ga dan voor de deken met cream white teddy voering.
Materiaal: 60% katoen en 40% acryl
Afmetingen: 75 x 100 cm
Wasadvies: Je kunt de deken op maximaal 40 graden wassen en in de vorm laten te drogen.
TOG waarde: 1.0
_
Bij De Kleine Zebra zijn we vooral fan van het Nederlandse merk JOLLEIN omdat het stijlvolle spullen en baby essentials zijn voor een mooi budget. Jollein is niet bedacht door een stel knappe marketeers en dat voel je meteen. Het merk is ontstaan vanuit de dagdagelijkse behoeften van een jong gezin met kinderen. Collectie na collectie wordt het merk sterker en alle producten zijn ontworpen en gemaakt met dezelfde familie liefde. Dat is hét geheime ingrediënt van Jollein.
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0.111 |
JOLLEIN makes naptime better