Deken wieg Rosehip - 75x100cm
Hydrofiel dekentje met rozenbottelprint
Staat: Nieuw product
Jollein Jollein
JOL556
JOLLEIN makes naptime better (99)
Heerlijk zacht en luchtig! Dit dekentje is ideaal voor de warme zomermaanden, of voor op vakantie. Je gebruikt het dekentje voor in de wieg, voor onderweg of voor in de box. Daarnaast heeft dit wiegdekentje ook een leuke Rosehip print.
product referentie : 521-511-67024
Type | Dekentjes |
Prints | Rosehip |
Kleur | Beige |
Wiegdeken Rosehip van Jollein is gemaakt van drielaags hydrofiel en heeft een TOG waarde van 0.5. Eenvoudig te combineren met de andere items uit de Rosehip collectie.
Materiaal: 100% katoen
Afmetingen: 75 x 100 cm
TOG-waarde: 0.5
Wasinstructies: wassen op 30 graden
---
Bij De Kleine Zebra zijn we vooral fan van het Nederlandse merk JOLLEIN omdat het stijlvolle spullen en baby essentials zijn voor een mooi budget. Jollein is niet bedacht door een stel knappe marketeers en dat voel je meteen. Het merk is ontstaan vanuit de dagdagelijkse behoeften van een jong gezin met kinderen. Collectie na collectie wordt het merk sterker en alle producten zijn ontworpen en gemaakt met dezelfde familie liefde. Dat is hét geheime ingrediënt van Jollein
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0 |
- Door Martine R.
- de 15/10/2023
JOLLEIN makes naptime better
- Jollein Deken Ledikant Velvet Pure Knit - Leaf Green - GOTSJolleinNiet op voorraadUitverkocht