
Fijne pyjama in biokatoen met hondjes
Staat: Nieuw product
Pigeon
Perfect geboortegeschenk! Een zalig zacht overslag pyjamaatje met gekke print van statige engelse Terriers. Ze waken trouw en trots op dat kleine bundeltje liefde.
Met bijpassend mutsje maak je de outfit helemaal af.
Type | Pyjama's |
Prints | Dogs |
Zachte pyjama met omslag en drukknoopjes van Pigeon Organics. Deze pyjama heeft een leuke hondjesprint, diep rode randen en is makkelijk aan en uit te doen dankzij de drukknoopjes. Dit leuk model is verkrijgbaar in veel verschillende printjes en maakt een ideaal geboortegeschenk in combinatie met het babymutsje in dezelfde print.
Materiaal: organisch katoen, met GOTS-label
Met een voorliefde voor mooie ontwerpen, stoffen en een mooie wereld maakt Pigeon Organics, uit het Engelse Oxford, prachtige collecties voor kleine mensjes. Zo hebben ze echte klassiekers en hippe seizoenscollecties en willen daarmee niet de wereld maar wel jouw hart veroveren. Kortom een mooi merkje, op een mooie manier gemaakt, allemaal uit biologisch materialen en GOTS gecertificeerd.
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0.16 |