Lika - Staande pop 37 cm

Wondermooie staande pop met staartjes en zwarte ogen

Staat: Nieuw product

Minikane

MKA133

De allermooiste pop uit je poppencollectie... dit is Lika, de grote zus van de Minikane babypoppen. Ze heeft rechte beentjes en kan blijven staan. Ze is ook net iets groter dan de originele babypoppen en draagt een cognac maillot.

Is ze niet prachtig, met haar lage vlechtjes, geknipte pony en wenkbrauwen?

59,90 €

35,94 €

Zet op mijn verlanglijstje

product referentie : PA44115

TypePoppen
KleurRood
STOP/FINISTOP

Staande pop Lika is een exclusief ontwerp van Minikane in zacht vinyl met vanille geur en rechte beentjes. Ze kan blijven staan maar ook gaan zitten als ze moe wordt. De details zijn met de hand geschilderd, haar haren mooi gestyled in 2 lage staartjes met een frou. Ze komt gekleed in een Gilda pakje in Cognac en zit verpakt in een mooie kartonnen doos.

Weetje: Op zoek naar meer poppenkleertjes voor Lika? Die shop je ook bij De Kleine Zebra: de staande poppen van Minikane zijn iets groter (3 cm) maar passen perfect in de kleertjes van de zittende poppen van 34 cm. Bekijk snel de complete Minikane collectie en stel je eigen stijl samen.

Afmetingen: 37 cm groot
Gewicht: 740 gr
Materiaal: hoogwaardig vinyl - vrij van ftalaten en met de zoete geur van vanille - met CE label
Leeftijd: vanaf 3 jaar
Onderhoud: proper maken met een vochtige doek, niet geschikt voor in bad

_

Het Franse Minikane brengt ons de mooiste poppenaccessoires en hippe Paola Reina-poppen. Deze worden sinds 1870 in de Alicante-vallei van Spanje gemaakt met materialen van de hoogste kwaliteit: van de haartjes, de ogen, tot de zoete geur van vanille, allemaal vrij van nare stoffen. De Minikane poppen zijn geweldige cadeautjes voor elk kind, ongeacht geslacht, ras of cultuur.

Breedte verpakking (cm)Hoogte verpakking (cm)Diepte verpakking (cm)Gewicht verpakking (kg)
0000.55
MINIKANE is een Frans merk en de officiële verdeler van de hippe Poala Reina-poppen met zachte, subtiele vanille geur. Een geweldig geschenk voor elke hippe poppenouder. De poppen hebben elk een unieke look, los van ethnische oorsprong. Zo kan elk kind - ongeacht geslacht, ras, herkomst of cultuur - zich identificeren met deze hippe babypoppen en eentje kiezen dat écht bij ze past. Levensechte speelpoppen en de mooiste accessoires Je kan de levensechte babypoppen perfect combineren met de unieke poppenkleertjes en poppenaccessoires. Ze bieden een uniek brede selectie accessoires om jouw pop te personaliseren en nog meer karakter te geven. Vul de mini-kledingkast van je pop met hippe kleertjes in de mooiste stofjes en schattige accessoires of ga een wandeling met ze maken in hun hippe poppenbuggy. De mogelijkheden zijn eindeloos met Minikane en ze zijn geweldig om cadeau te doen!