
Prachtig gedichtenprentenboek - Zo mooi anders
Staat: Nieuw product
Lemniscaat Lemniscaat
KZ24099
Laat je vervoeren, ontvoeren, meevoeren door de beelden van de kunstenaars en de woorden van de dichters!
... daar komen rare kindertjes van
... dat altijd maar het licht roerloos in de middag
... dan ben ik Prikkebeen
Leeftijd | vanaf 16 jaar |
Auteur | |
Genre | Gedichtenbundels |
Thema | Kunst en cultuur |
Wat een prachtige gedichtenprentenboek is Zo mooi anders! Lemniscaat uitgeverij vroeg hun illustratoren im hun favoriete gedicht te illustreren. Een verrassing op iedere bladzijde!
Doesjka Bramlage, Marijke ten Cate, Linde Faas, Annette Fienieg, Paula Gerritsen, Irene Goede, Annemarie van Haeringen, Alice Hoogstad, Mies van Hout, Sandra Klaassen, Martijn van der Linden, Sanne te Loo, Sylvia van Ommen, Georgien Overwater, Peter-Paul Rauwerda, Dieter Schubert, Ingrid Schubert, Marije Tolman, Ronald Tolman en Dorine de Vos gingen enthousiast aan de slag, en de meest bijzondere prenten zijn het resultaat!
Auteur: divers
Illustrator: divers
Afwerking: hardback
Leeftijd: vanaf 6 jaar
Aantal pagina's: 48
Formaat: 34,3 x 25,3 x 1,2 cm
ISBN: 9789047700142
Lemniscaat is een van de oudste en bekendste kinderboekenuitgevers van Nederland. Opgericht in 1963 en nog steeds onafhankelijk, geeft Lemniscaat naast kleurrijke prentenboeken, vrolijke kinder- en jeugdboeken, bijzondere non-fictie voor kinderen en young adult literatuur ook een indrukwekkende lijst uit van filosofie en maatschappelijk betrokken non-fictie voor volwassenen.
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
26 | 34 | 0 | 0.35 |