Intrigerend boek - Verdwaalde radeizigers
Staat: Nieuw product
De Eenhoorn De Eenhoorn
DEH014
Dwaal langzaam door dit boek...blader, kijk, tel, zoek, bewonder. Neem het vliegtuig of de vogel, de kar, de zeppelin, de boot... Of klim je liever op het reuze schildpad. Vlieg of vaar of kruip of rijd samen met de Radeizigers.
Dit wondermooi boek staat vol grappige versjes geflankeerd door unieke illustraties waarop je details blijft ontdekken.
product referentie : 9789462912595
Leeftijd | vanaf 5 jaar |
Auteur | Elle van Lieshout en Erik van Os |
Illustrator | Ann De Bode |
Genre | Zoekboeken |
Thema | reizen |
Fijn dichtenbundel vol prachtige Fimo-illustraties door de populaire illustratrice Ann De Bode, de illustraties in deze bundel zijn gebaseerd op oude familiefoto’s en blijven de aandacht trekken ookal heb je het boek al vele keren gelezen.
Leeftijd: 5+ jaar
De Eenhoorn is een kleine, onafhankelijke Belgische uitgeverij. Ze geeft zowel kinderboeken als -tijdschriften uit met de nadruk op originele verhalen, bijzondere illustraties en aantrekkelijke vormgeving. De uitgeverij werkt samen met meer dan 100 auteurs en illustratoren.
Breedte verpakking (cm) | Hoogte verpakking (cm) | Diepte verpakking (cm) | Gewicht verpakking (kg) |
---|---|---|---|
0.01 | 0.22 | 0.18 | 0.26 |